KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10123048

nr 1012 3048

Akvareller

3 st. Erik Andersson, hus, signerade, motivet: 15x10 + 14x20 + 26x35

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:37:26

18/1 18:06:11 1      Vinnande bud

Lis Husberg (f. 1920)